WYSYŁKA

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację i na bieżąco będziemy informować o postępie naszych prac.

Przesyłki nadawane są w ciągu jednego dnia roboczego od momentu zaksięgowania środków pieniężnych na naszym koncie. Towar wysyłany jest na terenie Polski i Unii Europejskiej kurierem DHL.

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

Przesyłka kurierska – dostawa jest realizowana przez firmę kurierską DHL. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

Poczta Polska – Twoje zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka priorytetowa lub ekonomiczna.

 

Koszt wysyłki w Polsce:

  • Firma kurierska: czas dostarczenia 1-2 dni robocze

Przesyłka kurierska standardowa – 15,99 zł brutto

Przesyłka kurierska pobraniowa – 23 zł brutto

  • Poczta Polska (przesyłka priorytetowa): czas dostarczenia 2-3 dni robocze
  • Poczta Polska (przesyłka ekonomiczna): czas dostarczenia 3-5 dni roboczych

 

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DHL do 2 dni roboczych od momentu nadania przez nas paczki.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki priorytetowe w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Wszelkie opłaty związane z wysyłką oraz opakowaniem są wliczone w koszty wysyłki. Ze względu na wagę przesyłki koszty transportu mogą ulec zmianie. Dbamy o optymalne zapakowanie produktu w celu jak najlepszego zabezpieczenia wysyłki.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedotrzymanie przez firmy transportowe wyżej wymienionych terminów.

 

Wysyłka – zagranica

Przesyłki zagraniczne, realizowane są do wszystkich krajów w UE.

Wysyłki realizowane kurierem DHL w transporcie drogowym. Jeśli zależy Ci na czasie i szybkiej dostawie napisz do nas.

W celu wyceny przesyłki za granicę prosimy o kontakt: info@ccbrowhenna.pl lub telefonicznie +48 883-711-411.